2009. július 28., kedd

38 éves vagyok, egy kicsit korán kezdtem az "ipart", hogy már 20 éve feleség vagyok. Pedig én nem "született feleség" vagyok, csak valahol egy kicsit megcsúsztam (korán) erről majd később. A gépeli hibáimat légyszi' nézzetek el, nem hülye vagyok (teljesen) hanem sokszor sietek, és nem is mindig olvasom vissza (ez a mentegetőzés helye) Hülye szokás, de ugye, megszoktuk, bocs, hogy élek, bocs, hogy....
Ez a blog azoknak készül, akik feleségek már jó ideje, és van tapasztalatuk ez ügyben. Mint például én, aki 20 éve vagyok az, és már "nagyon szorít a cipő".